Отзиви за WD-40

храни за кучета, авто и вело части, дрехи и др.
Правила на форума
Важно! При пускане на нова тема за нова стока то тя трябва да има:
- заглавие - вид, марка, модел, производител или магазин (Кисело мляко, Вереа, 3,5%, Обединена млечна компания)
- описание и лични впечатления (много воднисто и винаги става на "парцали" като го правя на айран)
- снимка или картинка от интернет
- вашата оценка (оценка на продукта със звездички)
- писането на кирилица е задължително
(!) трябва да имате поне едно мнение за да можете да поставяте оценки на стоките (!)
администратор
Аватар

>Отзиви за WD-40

Мнениеот IfDef » Чет Авг 01, 2013 8:51 am

Най-полезния препарат, който някога съм ползвал! Раздвижване на заяли, ръджясали или клеясали болтове или кранове. Смазва всичко и навсякъде - перфектно. Тънка смазка, която прониква навсякъде и веднъж напръскана панта никога повече няма да скърца.
Не натрупва прах, което си е направо безценно за смазка и антикорозионен спрей. Не вреди на лакове, бои, гума и пластмаса. Може да почиства остатъци от нагар, лепилото на етикети или остатъци от дъвка. Предпазва от къси съединения. Може да се ползва за почистване и смазване на оръжия. Смазва и предпазва от замръзване ключалките на колата или други елементи.

Някъде бях чел, че има огромен списък с неща, за които може да се използва ВД-40 и производителя дава награда за всяко ново открито приложение.

wd 40.jpg
wd 40.jpg (277.19 KiB) Прегледано 2020 пъти

Аватар

Re: Отзиви за WD-40

Мнениеот Sunshine » Пон Окт 20, 2014 8:55 am

О това съм го виждала вкъщи. Мъж ми оправи всички скърцащи вратички на шкафчетата с него

Назад към Други стоки