Отзиви и мнения за парти агенция ЖиВ ентъртеймънт - София

вашето мнение за авто сервизи, кабелната, GSM услуги, вело ремонти, интернет и др.
Правила на форума
Важно! При пускане на нова тема за нова стока то тя трябва да има:
- заглавие - вид, марка, модел, производител или магазин (Кисело мляко, Вереа, 3,5%, Обединена млечна компания)
- описание и лични впечатления (много воднисто и винаги става на "парцали" като го правя на айран)
- снимка или картинка от интернет
- вашата оценка (оценка на продукта със звездички)
- писането на кирилица е задължително
(!) трябва да имате поне едно мнение за да можете да поставяте оценки на стоките (!)
Аватар

>Отзиви и мнения за парти агенция ЖиВ ентъртеймънт - София

Мнениеот Sunshine » Пон Окт 20, 2014 8:45 am

Здравейте. Искам да препоръчам горещо парти агенция ЖиВ ентъртеймънт. Случайно разбрах за тях покрай наближаващото хелоуин парти. От нашата детска градина ги наеха за да го организират. Дъщеричката ми имаше рожден ден преди няколко дни и реших да извикам тях.
Страхотно парти направиха - донесоха уникално красив костюм на пчеличка за моята рожденничка - с крилца и диадема с антенки. Партито беше в една близка сладкарница, аниматорът държа интереса на всички деца през целите два часа. Имаше игри в които исках и аз да се включа :)

Нарисуваха лицата на поне половината деца, имаше много балони, бяха украсили сладкарницата предварително, донесоха от онези свещи за торта, които горят като бенгалски огън :lol: не знам как се казват. Страхотно настроение, препоръчвам ги като може би най-добрата парти агенция в София.
Чакам с нетърпение хелоуин партито в детската градина :) :) :)

това им е сайта - http://giventertainment.com/
и тел - 0892 470 471

Назад към Отзиви за услуги