Отзиви за Байк център - Bike center

вашето мнение за авто сервизи, кабелната, GSM услуги, вело ремонти, интернет и др.
Правила на форума
Важно! При пускане на нова тема за нова стока то тя трябва да има:
- заглавие - вид, марка, модел, производител или магазин (Кисело мляко "Най-доброто", 3,5%, Мандра Чапръчево)
- описание и лични впечатления (великолепен натурален вкус и не става на парцали при разбиване на айран)
- снимка или картинка от интернет
- вашата оценка (оценка на продукта със звездички)
- писането на кирилица е задължително
(!) трябва да имате поне едно мнение за да можете да поставяте оценки на стоките (!)
администратор
Аватар

>Отзиви за Байк център - Bike center

Мнениеот IfDef » Вто Май 14, 2013 10:33 am

Изключително съм доволен от обслужването в Байк Център в кв. Изток. Не се и съмнявам, че в другите магазини отношението също е отлично. Момчетата са приветливи и отзивчиви и винаги гледат по помогнат на първо място, а не само да ти вземат парите. Абсолютно това ми е магазин, който може да бъде за пример.

bike center magazin.jpg

линк - карта

сайт

Аватар

Re: Отзиви за Байк център - Bike center

Мнениеот криси » Пет Авг 30, 2013 7:24 pm

Аз пък съм ходила 4-5 пъти там и то само защото ми е много близо. Ясно, че имат много работа, но винаги те върщат за след няколко дни. Носиш байка след няколко дни и той седи там още няколко, вместо да изчакаш да ти сменят касетата за час примерно. Имам наблюдения от няколко години и последната 1-2 години нещо не е както трябва. Вече не обръщат толкова отношение на клиента.
Добри специалисти са, но да вземат още хора, след като се налага да запазват час за след 5 дена, явно има нужда. Иначе пазара ще се саморегулира и ще останат хора, колкото да им се запълва работния ден :) Така става по принцип.
3 звездички от мен.

п.п. а, да и ми изчезнаха светлоотразителчетата при едно изправяне на капла и смяна на гума за 1-2 дни. От приятели съм чувала за подобни истории.

Назад към Отзиви за услуги