Отзиви за ароматизатор за кола Areon Fresco - нов вариант.

отзиви за перилни и миещи препарати, химия и др.
Правила на форума
Важно! При пускане на нова тема за нова стока то тя трябва да има:
- заглавие - вид, марка, модел, производител или магазин (Кисело мляко "Най-доброто", 3,5%, Мандра Чапръчево)
- описание и лични впечатления (великолепен натурален вкус и не става на парцали при разбиване на айран)
- снимка или картинка от интернет
- вашата оценка (оценка на продукта със звездички)
- писането на кирилица е задължително
(!) трябва да имате поне едно мнение за да можете да поставяте оценки на стоките (!)
администратор
Аватар

>Отзиви за ароматизатор за кола Areon Fresco - нов вариант.

Мнениеот IfDef » Пон Окт 07, 2013 7:19 pm

След като дълги години съм ползвал в промишлени количества Ареон Фрезко за кола - стария вариант съм им един заклет фен.
Те взеха обаче, че смениха дизайна. Мисля, че и вида на дървото е сменено защото интензивността на аромата ми се струва същия, но самото дърво не се напоява.

Не можех да повявам, че са прецакали един от най добрите... не, не - НАЙ-ДОБРИЯ продукт на пазара. Все си мислех, че нещо не съм уцелил или, че ще го фикснат някак, но не. Пробвах вече поне 20-тина бройки и положението е тотално плачевно. С последния си направих експеримент - оставих кошерчето надолу с капака към половин час - той се напои в сравнително малка точка. Предните кошерчета мисля, че бяха и по-тънки и се напояваше голяма площ, което помагаше за много по-доброто ароматизиране.

След като видях, че така просто няма да стане полях дървенията с ароматизатора. Не, не мирише както преди.
Много съм разочарован. Стигна се до там, че още си пазя последните две кошерчета, които намерих по магазините от стария вариант и ползвам тях, но вече си отиват.

С много акробатики мирише, но доста слабо и далече от това, което ми харесва на мен. Не е тотално зле и само заради това, ще дам 2 звездички, но въпреки това се чувствам предаден. Лошо :(

Мисля, че и пазара го усеща. Вече виждам някакви странни марки с дървени капачета и лошо качество на по-висока цена. Много се надявам да оправят тея дървени неща.
Прикачени файлове
otzivi za aromatizator AREON_Fresco now.jpg
otzivi za aromatizator AREON_Fresco now.jpg (33.39 KiB) Прегледано 1473 пъти

Назад към Битова химия