Отзиви за ароматизатор Ambi Pur gel crystal

отзиви за перилни и миещи препарати, химия и др.
Правила на форума
Важно! При пускане на нова тема за нова стока то тя трябва да има:
- заглавие - вид, марка, модел, производител или магазин (Кисело мляко "Най-доброто", 3,5%, Мандра Чапръчево)
- описание и лични впечатления (великолепен натурален вкус и не става на парцали при разбиване на айран)
- снимка или картинка от интернет
- вашата оценка (оценка на продукта със звездички)
- писането на кирилица е задължително
(!) трябва да имате поне едно мнение за да можете да поставяте оценки на стоките (!)
администратор
Аватар

>Отзиви за ароматизатор Ambi Pur gel crystal

Мнениеот IfDef » Пон Окт 07, 2013 7:58 pm

Този ароматизатор определено осигурява изискването ми за сила на миризмата. Хубаво е един ароамтизатор да може да мирише силно, същия ако пожелаеш може да мирише и слабо. Лошото е, че не можеш да накараш слаб ароматизатор да мирише силно.

[+]
От този тип съм вземал за вкъщи, както и за колата. И на двете места се справя доста добре, като за колата прилагам малка хитрина. Имам духалки в краката на задностоящите. Просто хвърлям едно такова там и цялата кола мирише.
Издържа доволно много и не е скъп.

[-]
Минуса на този ароматизатор е ограничените аромати. Мисля, че само три на брой и всичките със свежест напомняща за тоалетна... не за друго, а просто те от този тип си се правят в горе-долу еднакви аромати.

[=]
Ако пуснат различни аромати - кокос, антитабак, нещо тежко ала парфюм, канела и мляко и т.н. ще избият рибата :D

Само заради липсата на разнообразие получават 4 звездички от мен.
Прикачени файлове
otzivi za ambi pur gel crystal.jpg
otzivi za ambi pur gel crystal.jpg (155.25 KiB) Прегледано 1441 пъти

Назад към Битова химия