Тример за тяло PHILIPS BG-2024/15

вашите отзиви за стоки от тип техника - перални, машинки за подстригване, телевизори, климатици и др.
Правила на форума
Важно! При пускане на нова тема за нова стока то тя трябва да има:
- заглавие - вид, марка, модел, производител или магазин (Кисело мляко "Най-доброто", 3,5%, Мандра Чапръчево)
- описание и лични впечатления (великолепен натурален вкус и не става на парцали при разбиване на айран)
- снимка или картинка от интернет
- вашата оценка (оценка на продукта със звездички)
- писането на кирилица е задължително
(!) трябва да имате поне едно мнение за да можете да поставяте оценки на стоките (!)
Аватар

>Тример за тяло PHILIPS BG-2024/15

Мнениеот andrei » Пон Мар 25, 2013 10:18 pm

Много добър тример. Не е удобен за минаване 0 номер на главата, но за тялото е перфектен.
В техномаркет пише "2D ПИВОТИРАЩА БРЪСНЕЩА ГЛАВА", което го разбирам като да се движи тази глава, но не се движи. Пише също така, че може да се използва под течаща вода, но в инструкцията на моя пише да не се мокри.
отгоре на това техномаркер не ти попълват сериен номер на продукта чрез който можеш да си го регистрираш в сайта на PHILIPS и да получиш още една година гаранция. Вероятно защото те трябва да я поемат. :roll:
Прикачени файлове
PHILIPS BG-2024.jpg
PHILIPS BG-2024.jpg (30.45 KiB) Прегледано 4648 пъти
Не може да продължаваш да правиш едно и също нещо всеки ден и да очакваш да се случи нещо различно.

Re: Тример за тяло PHILIPS BG-2024/15

Мнениеот vivacode » Нед Апр 07, 2013 9:37 pm

Здравейте. Имам такъв тример от около година може и повече и май започна да му се затъпяват ножчетата. Батерията държи но бутона за включване и изключване е на много неудобно място - точно където трябва да ти е палеца за опора и да ти е удобно на захвата. Само това му е минуса според мен.

администратор
Аватар

Re: Тример за тяло PHILIPS BG-2024/15

Мнениеот IfDef » Вто Апр 23, 2013 1:07 pm

Имам по-новия модел. Справя се повече от добре. Става и за бръснене на брада, но трябва да се минава по-често.

Назад към Техника