Отзиви за Геймърски слушалки Hama uRage xPlode

вашите отзиви за стоки от тип техника - перални, машинки за подстригване, телевизори, климатици и др.
Правила на форума
Важно! При пускане на нова тема за нова стока то тя трябва да има:
- заглавие - вид, марка, модел, производител или магазин (Кисело мляко "Най-доброто", 3,5%, Мандра Чапръчево)
- описание и лични впечатления (великолепен натурален вкус и не става на парцали при разбиване на айран)
- снимка или картинка от интернет
- вашата оценка (оценка на продукта със звездички)
- писането на кирилица е задължително
(!) трябва да имате поне едно мнение за да можете да поставяте оценки на стоките (!)
администратор
Аватар

>Отзиви за Геймърски слушалки Hama uRage xPlode

Мнениеот IfDef » Нед Апр 07, 2013 9:24 pm

Не бих казал, че слушалките са съвсем геймърски. По-скоро са нещо около средния клас пц слушалки. Имат много приятна визия, удобни са защото ухото ти е изцяло в кухината на дунапренчето и не те притиска и уморява. Имах много хубав, плътен и дълбок бас и са сравнително мощни... е, по-малко отколкото би ми се искало, но все пак.
Имат бутонче за микрофона и потенциометър за силата на звука, 2,2м кабел и нещо хитро при жакчетата - пластмасово "ушенце" за жака за микрофона, ако няма да го ползвате да не се мята насам-натам.

Като за 35лв. мисля, че са на-добрата сделка за тези пари.
Ще ги послушам няколко дни и ако мнението ми се промени ще допиша.

п.п. В технополис ми обясниха, че слушалките имали 6м. гаранция. Като попитах защо 6м. не трябва ли всички стоки да имат минимум 24м. ми обясниха, че това било аксесоар, не било стока и т.н. други неща, които реших да пропусна. Хитро. Даже ми посочиха стикер на вносителя залепен на кутията - вали компютърс, където пише, че имат 6м. гар-я.
Сега виждам обаче на сайта на технополис, че същите слушалки има 24 месеца ... явно който се хване за 6-те месеца - хване.
Прикачени файлове
32216548_700x700min_1.jpg

администратор
Аватар

Re: Отзиви за Геймърски слушалки Hama uRage xPlode

Мнениеот IfDef » Пет Май 10, 2013 10:03 pm

Дадох им рейтинг 5.
Удобни са и вадят доста добър звук. Шумоизолацията даже е читава.

Мнениеот mass4cre » Нед Юли 14, 2013 11:36 pm

Здравей, доволен ли си все още от придобвиката? Дизайна е доста съблазнителен, но все пак лично аз не мога да се реша все още, понеже си бях закупил мишка на същата фирма и след 4-5 месеца почна да прави проблеми.
Та не съм напълно убеден какво да правя, и дали да си закупя точно този вид слушалки. При всяко положение трябва да си взема някакви де, просто трябва да реша кои ще са.
Какво би ме посъветвал ?

администратор
Аватар

Мнениеот IfDef » Пон Юли 15, 2013 8:26 am

Здравей, да, даже в момента слушам на тях. Ползвам ги всеки ден и съм доста доволен, а се случва често да ги усилвам колкото могат да пеят. Звука е силен и чист. Вземи ги, няма да съжаляваш. Аз съм много доволен.

Мнениеот mass4cre » Пон Юли 15, 2013 8:36 am

Е, благодаря ти. Още днес отивам и ги купувам ;)

администратор
Аватар

Мнениеот IfDef » Пон Юли 15, 2013 10:02 am

И да драснеш 2 реда дали си доволен ;)

Назад към Техника